Novus Yaşam
Paylaş
İletişim Formu

Yaşam

Novus Aralık 2, 2021

Novus’da evin nitelikleri sorgulandı. Artık “ev” dediğimiz mekanın kıymetini bilmemiz gerektiği bir yenideyiz. Ev artık sadece durma yeri değil, aslında ev; bir ofis, spor salonu, hobi bahçesi, yoga alanı ve bunun gibi bir dizi mekanın bir olmuş hali. Yeşil dostu, çevreci, akıllı mı akıllı sayılı adet yaşam mekanı var Novus’da

Yeni alışkanlıklar, yeni endişeler, yeni yaşam tarzları ve sonuçta yeni normaller…

  • Tarih: 01.01.2022
  • Tip : Villa
  • Durum : Tamamlandı
  • Lokasyon : Ankara
Bilgi
Bodrum kat
İçinde mutfağı bulunan bodrum katta salon 34 m²
olup, amerikan mutfak tarzında tasarlanmıştır. 18 m²’den oluşan yaşam odası çok amaçlı tasarlanmış olup bu oda yapının ana girişinden bağımsız ayrı bir girişe sahiptir. İçinde barındırdığı hacimler, engelli kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede geçici ve kalıcı engel durumlarında bu oda kullanıcının ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir.
HEPA filtreli kapalı havalandırma sistemiyle beraber doğal havalandırma çözümlerini içinde barındıran bu oda sayesinde sağlık koşulları maksimum düzeyde tutabilmektedir. 23 m² oluşan hobi odasında ailenizle birlikte veya bireysel olarak farklı etkinlikler yapabileceğiniz bu odada, dans , yoga, masa oyunları, fitness ve müzik aktiviteleri yapabilmek için özel niş ayrımları tasarlanmıştır. Akustik yalıtım çözümleriyle ailenin diğer fertlerini veya komşularınızı rahatsız etmeden bu oda kullanılabilmektedir. Ayrıca yeşil öğelerle donatılmış bahçeye direkt açılabilmektedir. +5 / -18°C kiler seçeneği ile.
Zemin Kat
Size özel seçenekler; Amerikan veya kapalı mutfak ile, Çalışma odası veya VIP suit oda ile, yaşam tarzınızı dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.
Üst Kat
2 Adet çocuk / genç odasına ortak veya ayrı odalarda banyo seçeneği ile
Project Details
Info
Call Now ButtonHemen Ara